Вікна та двері ПВХ

металопластикові вироби в Харкові

Якщо Ви хочете встановити недорогі якісні вікна, двері, перегородкі- виробнича компанія «ПРОФСТИЛЬ» завжди до Ваших послуг.
doors-pvc
Вироби з ПВХ від нашої компанії це:
Ми працюємо з брендами:

Наші роботи

Вікна та двері ПВХ в Харкові

Економія тепла і електрики
за допомогою вікна

А Ви знали, що економити електроенергію можна за рахунок вікон??? Необхідно правильно вибирати склопакети, своєчасно провітрювати вікна і зашторювати їх, подбати про герметичність віконних систем, справності петель, про жалюзі на вікнах. Старі віконні блоки замінити на металопластикові. Згідно думкою експертів, перші пропускають в кімнату в 10 разів більше холодного повітря в порівнянні зі стіною. Вікно з ПВХ умешает цей показник в 5 разів і економить опалення на 60%.
Радимо не економити на віконній фурнітури
Наші вікна герметичні, гарні й зручні. Що б не втратити ці переваги, необхідно підібрати якісну віконну фурнітуру. Велика спокуса заощадити на кріпленні, адже його практично не видно, але такий підхід погано позначиться на характеристиках скління. Дешевий кріплення доводиться міняти через півроку експлуатації.
Переваги алюмінієвого скління
Віконний профіль з алюмінію підходить для скління нежитлових приміщень: лоджій, балконів, альтанок, веранд, громадських і комерційних площ. Легкий і міцний матеріал захищає від вогкості і протягів. Вироби служать десятиліттями: профіль стійкий до корозії, міцний і надійний.

Акція до кінця липня

-20%

Москітна сітка - в ПОДАРУНОК на кожне вікно (при замовленні металопластикового вікна)

Про нас

Наша компанія працює на ринку віконних технологій з 2000 року. Сучасна виробнича база, дозволяє виготовляти конструкції будь-яких форм і будь-якої складності.

Нам довіряють - Ми гарантуємо

висока якість
індивідуальний підхід до кожного замовлення
оптимальні ціни
З числа небагатьох підприємств, ми освоїли виконання складання і монтажу фасадних систем і успішно проводимо роботи по фасадного скління. Володіємо технічною базою і кваліфікованими фахівцями для здійснення робіт

Отримайте відповідь зручним для Вас способом

Етапи роботи

Крок 1

Дзвінок

Крок 2

ЗАМІР

Крок 3

ДОГОВіР

Крок 4

Виробництво

Крок 5

Доставка

Крок 6

Монтаж

Запрошуємо до співпраці дилерів та будівельні організації

Відгуки наших клієнтів

Фахівці «Профстиль» засклили в нашій квартирі балкон і лоджію. Коли ми з чоловіком прийшли в офіс, то точно не знали, що саме хочемо. Там нам пояснили, чим відрізняється тепле скління від холодного, яка різниця у вартості. Ми вирішили, що тепле скління нам підійде більше, так як в лоджії давно запланували зробити невелике приміщення.

Анна Соловйова

Підприємець

У нас квартира в хрущовці, балкон там був засклений років двадцять тому, а може і більше. Вигляд у нього жалюгідний, іноді здавалося, що рами від вітру скоро впадуть вниз. Нарешті я не витримав і вирішив знайти фірму, яка не дуже дорого склити балкон. За порадою знайомого звернувся в «Профстиль». Вони мені дійсно дуже допомогли!

Анатолій Козирёв

Медичний працівник

Звернулися в "Профстиль" за виробництвом і установкою внутрішньокімнатних перегородок для офісу. Нам запропонували алюмінієві конструкції з склінням. Протягом кількох днів приїхав заміряє і був оформлений договір. Виробництво і монтаж конструкцій справили в цьому ж місяці. Роботою залишилися задоволені. Дякую!

Олена Андрєєва

Менеджер компанії

Купили невеликий дачний будиночок. Відразу взялися за ремонт і заміну вікон. Подивилися пропозиції і відгуки в інтернеті, порівняли кілька компаній і звернулися в «Профстиль». Нам запропонували не дуже дорогі, але надійні вікна з гідними характеристиками. Ми не роздумували, відразу підписали договір. Через тиждень вікна в будинку були успішно встановлені.

Іван Коваленко

Власник бізнесу

Вирішили встановити в квартирі нові вікна з профілю Rehau, попередньо прочитавши про них багато інформації на різних форумах і сайтах. За допомогою звернулися в «Профстиль». Нам цю компанію порадили знайомі. Тут нам дуже допомогли, підказали, що і як краще зробити, встановили вікна з енергозберігаючими пакетами, ще й москітну сітку презентували.

Олександр Корх

Викладач

Наші контакти

ООО «ПРОФСТИЛЬ»

Номери телефонів:
Зв'язок через месенджери:
Електронна пошта:

ЗАЛИШИТИ СВОЇ ДАНІ

Ми Вам передзвонимо

Наша адреса

ЗАМОВИТИ ЗАМІР

залиште свої дані