Фасадне скління в Харкові

фасадне скління алюмінієвими системами

Алюмінієва система для фасадів являє собою конструкцію з алюмінію і скла, яка замінює одну або кілька каркасних стін будівлі. Система виготовляється з легкого і міцного алюмінієвого профілю. Всередині знаходиться заповнення світлового прорізу — одиничне скло або склопакети. У конструкцію монтують вікна і двері різних видів. З їх допомогою можна зробити поверхню зі зламом, переходи від вертикальних до похилих елементів, повороти стійок, Системи також підходять для виробництва конструкцій, призначених для огорожі. Крім іншого, фасади з алюмінію повсюдно зустрічаються в будівлях торгово-розважальних центрів, банків, освітніх установ, адміністративних будівель.

Фасадные системы(в разрезе)
  • Зовнішній розмір стійок і регеля 50 мм
  • Глибина стійок від 80 мм
  • Глибина регеля від 50 мм
  • Різні габарити
  • Можливість заповнення від 24 мм до 50 мм
Основні якості, якими володіють фасадні алюмінієві системи:
Виробнича компанія «ПРОФСТИЛЬ» на високому професійному рівні виконує роботи з проектування та встановлення стійко-ригеля системи скління, а також рамне скління всіх видів будівель. Дані системи необхідні в якості зовнішнього облицювання фасаду і заповнення великих віконних прорізів і вхідних груп системними конструкціями, які служать не тільки прикрасою, але і функціональним доповненням зовнішніх стін будівель або вхідних груп. Важливою перевагою є і ціна таких фасадів. Грамотно поєднуючи профілі, різні матеріали, фурнітуру і комплектуючі, кожен зможе придбати якісний виріб, не виходячи за рамки запланованого бюджету.

Наші роботи

Фасадне скління в Харкові

Про нас

Наша компанія працює на ринку віконних технологій з 2000 року. Сучасна виробнича база, дозволяє виготовляти конструкції будь-яких форм і будь-якої складності.

Нам довіряють - Ми гарантуємо

висока якість
індивідуальний підхід до кожного замовлення
оптимальні ціни
З числа небагатьох підприємств, ми освоїли виконання складання і монтажу фасадних систем і успішно проводимо роботи по фасадного скління. Володіємо технічною базою і кваліфікованими фахівцями для здійснення робіт

Отримайте відповідь зручним для Вас способом

Етапи роботи

Крок 1

Дзвінок

Крок 2

ЗАМІР

Крок 3

ДОГОВіР

Крок 4

Виробництво

Крок 5

Доставка

Крок 6

Монтаж

Запрошуємо до співпраці дилерів та будівельні організації

Відгуки наших клієнтів

Фахівці «Профстиль» засклили в нашій квартирі балкон і лоджію. Коли ми з чоловіком прийшли в офіс, то точно не знали, що саме хочемо. Там нам пояснили, чим відрізняється тепле скління від холодного, яка різниця у вартості. Ми вирішили, що тепле скління нам підійде більше, так як в лоджії давно запланували зробити невелике приміщення.

Анна Соловйова

Підприємець

У нас квартира в хрущовці, балкон там був засклений років двадцять тому, а може і більше. Вигляд у нього жалюгідний, іноді здавалося, що рами від вітру скоро впадуть вниз. Нарешті я не витримав і вирішив знайти фірму, яка не дуже дорого склити балкон. За порадою знайомого звернувся в «Профстиль». Вони мені дійсно дуже допомогли!

Анатолій Козирёв

Медичний працівник

Звернулися в "Профстиль" за виробництвом і установкою внутрішньокімнатних перегородок для офісу. Нам запропонували алюмінієві конструкції з склінням. Протягом кількох днів приїхав заміряє і був оформлений договір. Виробництво і монтаж конструкцій справили в цьому ж місяці. Роботою залишилися задоволені. Дякую!

Олена Андрєєва

Менеджер компанії

Купили невеликий дачний будиночок. Відразу взялися за ремонт і заміну вікон. Подивилися пропозиції і відгуки в інтернеті, порівняли кілька компаній і звернулися в «Профстиль». Нам запропонували не дуже дорогі, але надійні вікна з гідними характеристиками. Ми не роздумували, відразу підписали договір. Через тиждень вікна в будинку були успішно встановлені.

Іван Коваленко

Власник бізнесу

Вирішили встановити в квартирі нові вікна з профілю Rehau, попередньо прочитавши про них багато інформації на різних форумах і сайтах. За допомогою звернулися в «Профстиль». Нам цю компанію порадили знайомі. Тут нам дуже допомогли, підказали, що і як краще зробити, встановили вікна з енергозберігаючими пакетами, ще й москітну сітку презентували.

Олександр Корх

Викладач

Наші контакти

ООО «ПРОФСТИЛЬ»

Номери телефонів:
Зв'язок через месенджери:
Електронна пошта:

ЗАЛИШИТИ СВОЇ ДАНІ

Ми Вам передзвонимо

Наша адреса

ЗАМОВИТИ ЗАМІР

залиште свої дані