Алюмінієві двері і перегородки

виробництво алюмінієвих конструкцій в Харкові

Двері з алюмінієвого профілю — лідер в купівельному рейтингу. Алюмінієві конструкції перебувають в доступному ціновому діапазоні, довговічні, не втрачають геометрії з плином часу. Алюміній — міцний матеріал, гнучкість якого дозволяє виготовити двері нестандартної конфігурації. Завдяки легкості алюмінію в поєднанні з його практичністю дверні конструкції встановлюють — в офісах, торгових центрах, багатоквартирних і приватних будинках.
Полегшена система з алюмінієвого профілю «Холодний алюміній»
profily_holodniy
Холодні алюмінієві двері виготовляються з профілю без термовставки. В якості заповнення виступає скло з різними властивостями або однокамерний склопакет. Дверні системи застосовують для внутрішніх приміщень або при організації входу в приміщення без опалення, де не потрібно відокремлювати холодну зону від теплой- альтанки, літні кухні, веранди, тераси.
  • серія System 40C
  • заповнення від 4 мм до 22 мм
  • можливість забарвлення по RAL
Системи алюмінієвого профілю «ТЕРМО» / «Теплий алюміній»
profil_tepliy
Теплі алюмінієві двері виготовляються з теплоізоляційних профілів з додатковими термовставками з поліаміду. Оснащення двокамерними і енергозберігаючими склопакетами дозволяє поліпшити теплоізоляцію.

Встановлюються при вході в тепле приміщення з джерелом опалення, щоб відокремити теплу зону від холодної. Добре тримають тепло. Застосовують для вхідних груп магазинів, офісів, приватних будинків, балконів, веранд і терас.
  • System 54т
  • System 60Т
  • Заповнення від 24 мм до 40 мм.
  • Можливість фарбування по RAL

Про внутрішні перегородки детальніше

Переваги внутрішніх перегородок:
Легкий спосіб зонування площі при збереженні її візуальної цілісності.
Висока пропускна здатність сонячних променів, відсутність приглушення штучного освітлення.
Привабливість оформлення, можливість створення унікального стилю.
Забезпечується практичністю конструкції, використанням якісних матеріалів і фурнітури.
Створення відчуття простору, що особливо актуально для невеликих приміщень.
Конструкції внутрішніх перегородок не вимагають до себе ніякої особливої ​​уваги і догляду.
Ви зможете швидко і недорого зонувати будь-яке приміщення. Адже вартість виготовлення і монтажу порівняно невисока, а терміни малі.
pergorodki5

Наші роботи

Алюмінієві двері і перегородки в Харкові

Про нас

Наша компанія працює на ринку віконних технологій з 2000 року. Сучасна виробнича база, дозволяє виготовляти конструкції будь-яких форм і будь-якої складності.

Нам довіряють - Ми гарантуємо

висока якість
індивідуальний підхід до кожного замовлення
оптимальні ціни
З числа небагатьох підприємств, ми освоїли виконання складання і монтажу фасадних систем і успішно проводимо роботи по фасадного скління. Володіємо технічною базою і кваліфікованими фахівцями для здійснення робіт

Отримайте відповідь зручним для Вас способом

Етапи роботи

Крок 1

Дзвінок

Крок 2

ЗАМІР

Крок 3

ДОГОВіР

Крок 4

Виробництво

Крок 5

Доставка

Крок 6

Монтаж

Запрошуємо до співпраці дилерів та будівельні організації

Відгуки наших клієнтів

Фахівці «Профстиль» засклили в нашій квартирі балкон і лоджію. Коли ми з чоловіком прийшли в офіс, то точно не знали, що саме хочемо. Там нам пояснили, чим відрізняється тепле скління від холодного, яка різниця у вартості. Ми вирішили, що тепле скління нам підійде більше, так як в лоджії давно запланували зробити невелике приміщення.

Анна Соловйова

Підприємець

У нас квартира в хрущовці, балкон там був засклений років двадцять тому, а може і більше. Вигляд у нього жалюгідний, іноді здавалося, що рами від вітру скоро впадуть вниз. Нарешті я не витримав і вирішив знайти фірму, яка не дуже дорого склити балкон. За порадою знайомого звернувся в «Профстиль». Вони мені дійсно дуже допомогли!

Анатолій Козирёв

Медичний працівник

Звернулися в "Профстиль" за виробництвом і установкою внутрішньокімнатних перегородок для офісу. Нам запропонували алюмінієві конструкції з склінням. Протягом кількох днів приїхав заміряє і був оформлений договір. Виробництво і монтаж конструкцій справили в цьому ж місяці. Роботою залишилися задоволені. Дякую!

Олена Андрєєва

Менеджер компанії

Купили невеликий дачний будиночок. Відразу взялися за ремонт і заміну вікон. Подивилися пропозиції і відгуки в інтернеті, порівняли кілька компаній і звернулися в «Профстиль». Нам запропонували не дуже дорогі, але надійні вікна з гідними характеристиками. Ми не роздумували, відразу підписали договір. Через тиждень вікна в будинку були успішно встановлені.

Іван Коваленко

Власник бізнесу

Вирішили встановити в квартирі нові вікна з профілю Rehau, попередньо прочитавши про них багато інформації на різних форумах і сайтах. За допомогою звернулися в «Профстиль». Нам цю компанію порадили знайомі. Тут нам дуже допомогли, підказали, що і як краще зробити, встановили вікна з енергозберігаючими пакетами, ще й москітну сітку презентували.

Олександр Корх

Викладач

Наші контакти

ООО «ПРОФСТИЛЬ»

Номери телефонів:
Зв'язок через месенджери:
Електронна пошта:

ЗАЛИШИТИ СВОЇ ДАНІ

Ми Вам передзвонимо

Наша адреса

ЗАМОВИТИ ЗАМІР

залиште свої дані